| 2G Hálózat | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Hálózat | HSDPA 900 / 2100 |
| Megjelenés | 2016, január |
| Méret | 189.2 x 107.6 x 9.2 mm |
| Súly | - |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő, 16M szín |
| Kijelző méret | 7.0 inch | 600 x 1024 pixel (kb. 170 ppi pixel sűrűség) |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, MP3, WAV csengőhangok |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB (dedicated slot)-ig |
| Belső tárhely | 8 GB, 1 GB RAM |
| GPRS | Van |
| EDGE | Van |
| Sebesség | HSPA |
| WLAN | Van |
| Bluetooth | Van |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 2 MP |
| Tulajdonságok | Van |
| Videó | 720p@30fps |
| Másodlagos kamera | VGA |
| Operációs rendszer | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Chipset | Mediatek MT8321 |
| CPU | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| Szenzor | Gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | SMS(chat nézet), MMS, Email, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | FM rádió |
| GPS | Van |
| JAVA | Nincs |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható Li-Ion 2580 mAh akkumulátor |