| 2G Hálózat | N/A |
| Megjelenés | 2015 Március |
| Méret | 189 x 111 x 9.1 mm |
| Súly | 260 g |
| Kijelző típus | TFT kapacitív érintőképernyő |
| Kijelző méret | 7.0 inch |
| Multitouch | Van |
| Jelzőhang | Rezgés, csengőhangok |
| Hangszóró | Van |
| 3.5mm jack | Van |
| Memória bővíthetősége | microSD, bővíthető 32 GB |
| Belső tárhely | 4 GB, 512 MB RAM |
| GPRS | Nincs |
| EDGE | Nincs |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | v4.0 |
| USB | microUSB |
| Elsődleges kamera | 2 MP |
| Videó | Van |
| Másodlagos kamera | VGA |
| Operációs rendszer | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Chipset | Mediatek MT8127 |
| CPU | Quad-core 1.3 GHz |
| Szenzor | gyorsulásmérő |
| Üzenetküldés | Email, Push Email, IM |
| Böngésző | HTML |
| Rádió | Nincs |
| GPS | Nincs |
| JAVA | Nincs |
| Akkumulátor | Nem eltávolítható Li-Ion 2820 mAh akkumulátor |